O Manufakturze Radości / O Autorce

Cześć! Jestem Małgosia, miło Cię tu widzieć!

Jeśli zaglądasz na ta stronę, pewnie towarzyszy Ci ciekawość i masz kilka pytań o to kim jestem. W skrócie więc: jestem pisarką, redaktorką, blogerką, a przede wszystkim kobietą, która ma potrzebę inspirowania i zarażania innych chęcią zmiany. Mieszkam w Warszawie, mam szczęście być mamą 11-letniej Amelki.

Jestem optymistką z wyboru i z konieczności – ponieważ uważam, że bez uśmiechu życie staje się szare i nie do zniesienia. Fascynuje mnie człowiek, jego droga i cuda, które zdarzają się, kiedy mamy odwagę żyć po swojemu. Pisanie jest moim sposobem na dzielenie się zachwytem nad światem, ścieżką do inspirowania i niesienia nadziei, a przede wszystkim, dokładaniem swojej cegiełki do tego, żeby ten świat był po prostu lepszy!

Manufaktura Radości, moja manufaktura – to miejsce tworzone własnymi rękami – blog dla tych, którzy szukają świadomości, poczucia wpływu i szansy na to, żeby żyć lepiej, mocniej, odważnej i bardziej na własnych warunkach.

Manufaktura Radości narodziła się w 2009 roku, kilka miesięcy przed moją córką i jest spełnieniem moich marzeń o pisaniu i inspirowaniu ludzi do zmiany.Głęboko wierzę, że tak jak w prawdziwej manufakturze: tworzymy nasze życie własnymi rękami i to od nas przede wszystkim zależy ile w nim będzie radości, spełnienia i szczęścia. To Ty jesteś scenarzystą, rekwizytorem i aktorem –  to nie ślepy los rozdaje wszystkie Twoje karty. Nie wierzysz? Potrzebujesz dowodu? Zostań z Manufakturą.

W lutym 2014 r. Manufaktura Radości zdobyła prestiżowe wyróżnienie w konkursie na “Blog Roku” i zdobyła tytuł “Najlepszego Bloga Roku” w kategorii “Pasje i zainteresowania”.

Manufakturę tworzą także jej czytelnicy: dziękuję Ci, że jesteś, że zostawiasz swój ślad, komentujesz i inspirujesz także mnie. Bez Ciebie nie byłoby tego miejsca.

Pozdrawiam serdecznie, Małgosia

Kontakt: margot@manufaktura-radosci.pl

 
Moje książki: KLIK 

Konsultacje ze mną: