O Manufakturze Radości / O Autorce

Cześć! Nazywam się Małgosia Dawid i od ponad 13 lat tworzę tutaj Manufakturę Radości. Miło Cię tu widzieć!

Jestem pisarką, redaktorką, blogerką, a przede wszystkim kobietą, która ma potrzebę inspirowania i zarażania innych chęcią zmiany. Mieszkam w Warszawie, mam szczęście być mamą 12-letniej Amelki.

Jestem optymistką z wyboru i z konieczności – ponieważ uważam, że bez uśmiechu życie staje się szare i nie do zniesienia. Fascynuje mnie człowiek, jego droga i cuda, które zdarzają się, kiedy mamy odwagę żyć po swojemu. Pisanie jest moim sposobem na dzielenie się zachwytem nad światem, ścieżką do inspirowania i niesienia nadziei, a przede wszystkim, dokładaniem swojej cegiełki do tego, żeby ten świat był po prostu lepszy!

Manufaktura Radości, moja manufaktura – to miejsce tworzone własnymi rękami – blog dla tych, którzy szukają świadomości, poczucia wpływu i szansy na to, żeby żyć lepiej, mocniej, odważnej i bardziej na własnych warunkach.

Manufaktura Radości narodziła się w 2009 roku, kilka miesięcy przed moją córką i jest spełnieniem moich marzeń o pisaniu i inspirowaniu ludzi do zmiany. Głęboko wierzę, że tak jak w prawdziwej manufakturze, tworzymy nasze życie własnymi rękami i to od nas przede wszystkim zależy ile w nim będzie radości, spełnienia i szczęścia. To Ty jesteś scenarzystą, rekwizytorem i aktorem –  to nie ślepy los rozdaje wszystkie Twoje karty. Nie wierzysz? Potrzebujesz dowodu? Zostań z Manufakturą.

W lutym 2014 r. Manufaktura Radości zdobyła prestiżowe wyróżnienie w konkursie na “Blog Roku” i zdobyła tytuł “Najlepszego Bloga Roku” w kategorii “Pasje i zainteresowania”. Od tego czasu rozwija się dynamicznie razem ze mną. Przez lata istnienia bloga przewinęło się tutaj kilka milionów czytelników!

Dziękuję Ci za Twoją wizytę!

Pozdrawiam serdecznie, Małgosia

Kontakt: margot@manufaktura-radosci.pl

 

Na prezent, także dla siebie! Sprawdź koniecznie!Moje książki: KLIK 

Konsultacje ze mną: