Manufaktura Radości
  • Strona Główna
  • Psychologia
  • Inspiracja
  • Życie
  • Sklep
  • Kontakt

Manufaktura Radości

  • Strona Główna
  • Psychologia
  • Inspiracja
  • Życie
  • Sklep
  • Kontakt
Bez kategorii

A może..?

written by Manufaktura Radości 22 grudnia 2011
A może..?

A może by tak, dla odmiany stanąć w rogu
jak choinka: popatrzeć, poobserwować, pochichotać. Zobaczyć jak
biegają, jak się złoszczą. Dźgnąć gałązką w ich przejedzone brzuchy.  A my: ramiona sztywno, plecy prosto, kręgosłup w jodełkę.


Albo stać się Mikołajem. Poczuć jak to
jest nosić czerwone portki i mieć wielkie serce. Obdarowywać miłością
na prawo i lewo, nie znać granic, mówić w stu językach.

Potem  położyć się w żłobie, jak
Dzieciątko, dać się kochać i hołubić, umościć się w sianie, leżeć i czuć
jak pachnie stajenka. Zbierać uczucia ciepłe jak ogień, smacznie spać,
trochę jeść, czuć jak dobrze jest się narodzić.

A na koniec iść za gwiazdą, jak Trzej
Królowie,  w nowe, w nieznane. 

Przygoda, która nigdy się nie kończy,
niebo nad głowami, a w sercach wiara, że chociaż nie wiemy gdzie iść,
to  jednak zawsze nas coś poprowadzi.

Bajki niekoniecznie dla dzieci
3 komentarze
0
Facebook Twitter Google + Pinterest
wcześniejsze posty
Kapota mocy
następne posty
Przeszłość kontra przyszłość

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ...

Wyjść z roli

24 stycznia 2013

Trzy dobre wiadomości

1 marca 2013

Zmień koło

20 lipca 2012

Fotograficzne podsumowanie 2009 r.

31 grudnia 2009

Fotoinspiracje: lato

3 sierpnia 2014

Banały

24 września 2012

„Dzieci to radość czy harówka”

23 marca 2012

Gdziekolwiek pójdziesz

11 lipca 2012

Home made with love

14 lipca 2013

Lizanie po wierzchu

14 października 2010

3 komentarze

Anonimowy 3 września 2012 - 18:54

Chcę tak patrzeć na Święta :))
nota bene – boski tekst na kartkę z życzeniami! :))

napisał: Gość: Aurora, 80.50.133.3* 2011/12/22 21:22:04

oprócz Dzieciątka, w reszcie tak staram się spędzać życie….
spróbuję w tym roku dać się popielęgnować…:)
Wszystkiego dobrego! Niech Manufaktura ma same nadwyżki 🙂

napisał: Gość: hipnozja, piekna-gts.2a.pl 2011/12/22 22:28:12

A może by właśnie tak? :-))) Przecież w końcu po latach i tak pamiętamy tylko blask w oczach tych, których kochamy, uśmiech, gwar rozmów, śpiew kolęd, a z wszystkich potraw pamiętamy smak tylko ulubionej 🙂

napisał: kusudama 2011/12/22 23:03:16

Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Monika 20 października 2012 - 10:50

i prowadzi, od zawsze prowadzi i takie to wyczuwalne:)

Zaloguj się, aby odpowiedzieć
納秒 5 października 2018 - 20:40

豐盈水潤的愉悅使用感。從底層水潤肌膚,造就輕柔飽滿、紋理細緻,亮澤和有透明感的肌膚。

Zaloguj się, aby odpowiedzieć

Zostaw komentarz Cancel Reply

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

O mnie

O mnie

Witaj, nazywam się Małgosia Dawid, miło mi Cię u mnie gościć! Jestem pisarką, blogerką, a przede wszystkim kobietą, która... [Czytaj dalej]

Facebook

Facebook

Newsletter

Dawka inspiracji w Twojej skrzynce? Zostaw e-mail!

Ostatnie Wpisy

  • Style przywiązania i o tym dlaczego warto znać swój (oraz partnera)

    15 marca 2026
  • Początek roku? Przereklamowane! (zamiast noworocznych postanowień)

    2 stycznia 2026
  • Świetlik, który nie mógł świecić – opowieść o tym, że czasem nasze prawdziwe światło ukazuje się w ciemności

    2 grudnia 2025
  • Nie możesz rozkazywać swoim siłom witalnym – jak przeżyć końcówkę roku?

    28 listopada 2025
  • “Tam, gdzie kończy się czas” – nowa książka już dostępna

    13 listopada 2025

Newsletter

Dawka inspiracji w Twojej skrzynce? Zostaw e-mail!

  • Facebook
  • Instagram

@2018 - Manufaktura Radości. Realizacja: RekLama Design


W górę
Strona wykorzystuje pliki cookies do prawidłowego działania strony, w celu analizy ruchu na stronie, zapewniania funkcji społecznościowych oraz korzystania z narzędzi marketingowych. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?Zgadzam się