Manufaktura Radości
  • Strona Główna
  • Psychologia
  • Inspiracja
  • Życie
  • Sklep
  • Kontakt

Manufaktura Radości

  • Strona Główna
  • Psychologia
  • Inspiracja
  • Życie
  • Sklep
  • Kontakt
Bez kategorii

Życie brudzi, życie bawi

written by Manufaktura Radości 21 lutego 2014
Życie brudzi, życie bawi

 – O Matko, jak ja ją domyję!
 – Życie brudzi.
 – Życie koloruje.
 – Nie marudź. Zrób łapkę.

CodzienneInspiracja
5 komentarzy
0
Facebook Twitter Google + Pinterest
wcześniejsze posty
“Kraina lodu” – film o strachu i sercu, które trudno odmienić
następne posty
Za pięć

MOŻE CI SIĘ RÓWNIEŻ SPODOBAĆ...

Na martwym koniu. Jak odpuszczać, kiedy naprawdę TRZEBA?

18 kwietnia 2012

Recepta na dobre święta – wszystkie teksty w...

22 grudnia 2016

Taniec NIE z gwiazdami

5 maja 2010

WARTOściowo

17 listopada 2014

Masz wpływ

6 czerwca 2014

Wszyscy mówili, że to jest bez sensu –...

27 września 2017

Dla Tych co w strachu

10 sierpnia 2014

“Życzliwość to wielka rzecz”

14 listopada 2009

Asekuracja nie ma sensu

25 czerwca 2013

Bajka o samotności

6 grudnia 2011

5 komentarzy

Anonimowy 22 lutego 2014 - 12:03

Elizabeth: jak często nie pozwalamy dzieciom być kreatywnymi(bo się pobrudzą, zniszczą ubranie itp) a wystarczy czasem odrobina szaleństwa i świat jest taki piękny. Towój wpis Małgosiu przypomina nam, że i my powinniśmy poczuć się dziećmi 🙂

Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Manufaktura Radości 22 lutego 2014 - 12:10

ja się czuję:)) Daj Boże do śmierci 🙂

Zaloguj się, aby odpowiedzieć
visenna 22 lutego 2014 - 16:57

Takie brudzenie daje mnóstwo radości, całą lodówkę w wystawie malarstwa maszyn budowlanych i 2 godziny współpracy ze Starszakiem sam na sam. A że się ubrudzi?! Oj tam, oj tam. Umyje się, upierze albo machnie na to ręką.

Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Aurora 23 lutego 2014 - 07:27

A jak się lubi czekoladę w kuchni to tym bardziej się człek ubrudzi 😀

Zaloguj się, aby odpowiedzieć
Anonimowy 27 lutego 2014 - 22:50

Plakatówki z Biedronki? Moja mała artystka też ich używa do wyrażania samej siebie. Tylko dlaczego woli to robić na dywanie, ścianie i ławie? Przecież kupiłam jej taki ładny blok rysunkowy z Dzwoneczkiem…. P.S. Ciężko jest je sprać z dywanu, dlatego radzę zmywać za świeża 🙂

Zaloguj się, aby odpowiedzieć

Zostaw komentarz Cancel Reply

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

O mnie

O mnie

Witaj, nazywam się Małgosia Dawid, miło mi Cię u mnie gościć! Jestem pisarką, blogerką, a przede wszystkim kobietą, która... [Czytaj dalej]

Facebook

Facebook

Newsletter

Dawka inspiracji w Twojej skrzynce? Zostaw e-mail!

Ostatnie Wpisy

  • Style przywiązania i o tym dlaczego warto znać swój (oraz partnera)

    15 marca 2026
  • Początek roku? Przereklamowane! (zamiast noworocznych postanowień)

    2 stycznia 2026
  • Świetlik, który nie mógł świecić – opowieść o tym, że czasem nasze prawdziwe światło ukazuje się w ciemności

    2 grudnia 2025
  • Nie możesz rozkazywać swoim siłom witalnym – jak przeżyć końcówkę roku?

    28 listopada 2025
  • “Tam, gdzie kończy się czas” – nowa książka już dostępna

    13 listopada 2025

Newsletter

Dawka inspiracji w Twojej skrzynce? Zostaw e-mail!

  • Facebook
  • Instagram

@2018 - Manufaktura Radości. Realizacja: RekLama Design


W górę
Strona wykorzystuje pliki cookies do prawidłowego działania strony, w celu analizy ruchu na stronie, zapewniania funkcji społecznościowych oraz korzystania z narzędzi marketingowych. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?Zgadzam się